MN

اینترنت وایمکس مبین‌نت

گروه فن‌آوری اطلاعات آنلاین نماینده فروش اینترنت بی‌سیم مبین‌نت (وایمکس) در شهرهای بابل / بابلسر / دریاکنار / فریدونکنار / محمودآباد / آمل / قائمشهر / ساری و…
تحویل فوری فقط با یک تماس تلفنی و بدون نیاز به مراجعه حضوری

آشنایی با فناوری وایمکس

وایمکس (WiMAX) مخففی است برای قابلیت تبادل و استفاده‌ اطلاعات در سطح جهانی برای دستیابی از طریق مایکروویو یا همان Worldwide Interoperability for Microwave Access. وایمکس به لحاظ سهولت دسترسی، پهنای باند وسیع و پوشش بی‌سیم پدیده‌ای یگانه در عرصه‌ ارتباطات است. شبکه‌های وایمکس به راحتی می‌توانند در محدوده‌ وسیعی، امکان استفاده از اینترنت پرسرعت را برای سازمان‌ها، شرکت‌های تجاری و منازل مسکونی فراهم آورند.

IMG_2227-2

این فناوری در حالت ایده‌آل ۵۰ کیلومتر برد دارد و سرعت دسترسی ۷۰ مگابیت‌ بر ثانیه را تامین می‌کند. یکی از ویژگی‌های مهم وایمکس این است که علاوه بر انتقال داده، از انتقال صوت و تصویر نیز بدون محدودیت حجمی و زمانی پشتیبانی می‌کند.

برای راه‌اندازی شبکه وایمکس تجهیزات شبکه رادیویی و هسته شبکه بی‌سیم بر عهده مبین‌نت و هزینه مودم وایمکس (CPE) با شماست. می‌توانید بسته به نیاز خود از بین مودم‌های جیبی همراه، مودم های داخلی (Indoor) و مودم های بیرونی (Outdoor) یکی را انتخاب کنید.

اینترنت پایدار برای هر ایرانی

پایتخت، کلان‌شهرها، شهرهای بزرگ و کوچک تحت پوشش شبکه گسترده مبین‌نت هستند. امروز در بیش از ۱۳۰ شهر خدمات وایمکس را عرضه کرده‌ایم. ما به سرعت تمام کشور را زیر پوشش خواهیم داشت؛ در هر کجای ایران که باشید مبین‌نت با شماست.

مودم متناسب با نیاز کاربر

مودم‌های مبین‌نت باعث شده تا کاربران در هر لحظه و در هرکجا توانایی دسترسی به اینترنت را دارا باشند. چه در درون خانه، چه در فضای باز و چه در نقاط با دسترسی سخت!